"flash" disko negalima atidaryti, kaip atkurti prarastus failus

50 2021-05-02 13:08


a

Yra įvairių priežasčių, kodėl negalima atidaryti "flash" disko. Galimus sprendimus galime išbandyti tik vieną po kito. Tačiau jei pavyks rasti pagrindinę problemos priežastį, bus lengviau ją išspręsti. Štai keletas gudrybių, kaip išspręsti "flash" disko neatidarymo problemą, tikiuosi, kad tai jums padės.

Kai mūsų kompiuteris įdėtas į "flash" atmintinę, bet nustatyta, kad "flash" atmintinės negalima atidaryti, šį kartą nepanikuokite, "flash" atmintinės negalima atidaryti, kaip tai padaryti?
Išmokykite, kaip išspręsti problemą, kai kompiuteris negali atidaryti "flash" atmintinės.

 1
Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite "flash" atmintinę ir spustelėkite Properties (savybės). Iššokančiame savybių lange spustelėkite Tools (įrankiai) - Start Checking (pradėti tikrinimą). Tiesioginė neatidaromos "flash" atmintinės priežastis yra failų sistemos pažeidimas. Tiesioginė neatidaromo "flash" disko priežastis yra failų sistemos pažeidimas. Dažniausiai pasitaikantis būdas - pataisyti diską. Dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite keičiamąjį diską ir iššokančiame kontekstiniame meniu pasirinkite "Savybės".

2
Tada atsidariusiame lange pereikite į skirtuką Įrankiai, spustelėkite mygtuką "Check Errors Start Checking", iššokančiame lange pažymėkite abu langelius ir galiausiai spustelėkite mygtuką "Start". patikrinti ir ištaisyti disko klaidas.
Kai remontas bus baigtas, galite pabandyti atidaryti "flash" atmintinę!

3
Kai pirmiau nurodytu būdu nepavyksta atidaryti "flash" atmintinės, rekomenduojame ją suformatuoti. Dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite išimamąjį diską ir atsiradusiame kontekstiniame meniu pasirinkite "Format". Atsidariusiame lange "Formatas" panaikinkite varnelę prie langelio "Greitasis formatas" ir spustelėkite mygtuką "Pradėti".

4
Jei atlikus pirmiau nurodytus veiksmus atmintinė vis tiek tinkamai neatsidaro, pabandykite prijungti atmintinę prie kito USB prievado. Taip pat įsitikinkite, kad kompiuterio mobiliosios saugyklos nustatymų parinktis nėra išjungta. Kaip patikrinti ir nustatyti nustatymus: Atidarykite dialogo langą "Vykdyti" ir įveskite komandą "gpedit.msc", kad patektumėte į grupės politikos tvarkytuvę.

5
Grupės politikos vadybininko lange spustelėkite "Valdymo modulis" → "Sistema" → "Prieiga prie keičiamos saugyklos", įsitikinkite, kad dešinėje pusėje "Removable Storage Access Disks: Deny Read Permissions" ir "All Removable Disks: Deny Read Permissions" nustatomos kaip "Not Configured" arba "Disabled". Jei ne, dukart spustelėkite atitinkamą elementą, iššokančiame lange pažymėkite "Disabled" (išjungta) ir spustelėkite "OK".

6
Jei po pirmiau nurodyto būdo vis dar negalite atidaryti "flash" disko, galite naudoti tik "flash" disko masinės gamybos įrankį, kad pataisytumėte operaciją. Tai taip pat yra veiksmingiausias būdas išspręsti "flash" disko gedimą.

 


Jei turite "flash" atmintinę, kurios negalite atidaryti, nepanikuokite, kaip galite atidaryti "flash" atmintinę?
 1, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite "flash drive", spustelėkite ypatybes, iššokančiame ypatybių lange spustelėkite "tools" - "start checking", iššokančiame disko tikrinimo lange patikrinkite visas parinktis ir spustelėkite paleisti, kaip parodyta paveikslėlyje.
 
2, pabandykite atidaryti "flash" diską, kad pamatytumėte, jei vis dar negalite atidaryti, tada šis metodas, paspauskite win + r sparčiuosius klavišus, kad atidarytumėte paleidimo langą, įveskite gpedit.msc, kaip parodyta: flash drive home

3, "Vietinės grupės redaktoriuje" savo ruožtu spustelėkite "Valdymo modulis - Sistema - Prieiga prie keičiamos saugyklos", dešinėje esančiame sąraše raskite "Removable disks: deny permission to read". "ir" visi keičiamieji diskai: uždrausti visus leidimus "du, kaip parodyta: flash drive home

4.
Atidarykite atitinkamai du pirmiau nurodytus priedus, pakeiskite jų konfigūraciją į "nesukonfigūruota" arba "išjungta" ir spustelėkite "OK", kaip parodyta paveikslėlyje.
Kompiuteris negali atidaryti "flash" disko nesvarbu, yra daug sprendimų, pirmiau minėti du metodai yra mūsų bendri metodai, be išorinės remonto programinės įrangos ir "flash" disko problemų sprendimo metodų pagalbos, vėl susidūrėte su "flash" disku, kurio negalima atidaryti, kaip tai padaryti? Išbandykite tai šiais įprastais būdais.


 Trys: "flash" disko negalima atidaryti, prašoma nurodyti formatavimo priežastis
"flash" diskas, mobilusis kietasis diskas, SD kortelė ir kiti saugojimo įrenginiai, kuriuos spustelėjus du kartus, negalima atidaryti, raginant formatuoti, kaip tai padaryti? "Flash" atmintinėje saugomi svarbūs duomenys, o atsarginė duomenų kopija nesukurta, tad ką daryti, jei nedrįstu jos formatuoti? Nepanikuokite, kai susiduriate su šia situacija, čia aš mokau jus, kaip išspręsti "flash drive" negalima atidaryti raginimo formatuoti patikimą metodą.
"flash" įrenginys negali atsidaryti, todėl atsiranda formatavimo nesėkmės reiškinys

"flash" atmintinė yra labai populiarus duomenų saugojimo įrenginys, pasižymintis kompaktiška išvaizda, didele saugykla, lengvai nešiojamas, todėl yra populiarus saugojimo įrankis. Nesvarbu, ar kasdieniame biure, ar kasdieniame gyvenime, galite matyti "flash" atmintinės figūrą. Kadangi "flash" atmintinė naudojama dažnai, naudotojai dažnai susiduria su įvairiomis su ja susijusiomis problemomis, iš kurių dažniausia yra ta, kad "flash" atmintinės negalima atidaryti ir raginama ją suformatuoti.

Įdėjus "flash" atmintinę į kompiuterio USB prievadą, atidarę failų tvarkytuvę galite pamatyti "flash" atmintinės disko raidę, kai naudotojas dukart spusteli "flash" atmintinę ir bando atidaryti "flash" atmintinę, tačiau "flash" atmintinės negalima atidaryti ir sistema parodo iššokantį langą, kuriame rodoma "Prieš naudodami kompaktinį diską diske K: jį reikia suformatuoti. Formatuoti ar ne" arba "H diske esantis diskas nesuformatuotas. Ar norite jį suformatuoti dabar?"

Jei spustelėsite mygtuką "Format Disk", pasirodys formatavimo langas, pasirinkite failų sistemą ir spustelėkite OK, kad suformatuotumėte "flash" atmintinę. Tačiau dėl formatavimo bus prarasti "flash" atmintinės duomenys. Jei "flash" atmintinėje esantys duomenys yra svarbūs, neformatuokite jos.

Blykstės disko formatavimo ir raginimo formatuoti problemas gali sukelti įvairios priežastys. Skirtingi naudotojai susiduria su skirtingomis situacijomis, todėl priežastis nebus viena. Čia pateikiamas nedidelis kai kurių dažniausiai pasitaikančių priežasčių sąrašas.

 Blogas "flash" diskas, fizinis gedimas. Pavyzdžiui, "flash" atmintinė buvo numesta, todėl "flash" atmintinės negalima normaliai naudoti; arba nusipirko kopijuotą "flash" atmintinę, kurios kokybė nėra tinkama, buvo pažeistas "flash" atmintinės lustas arba pagrindinis valdiklis. Kompiuterio USB prievadas turi problemų. Kai kurių kompiuterių USB prievadas yra prastai pakeltas arba nepakankamai maitinamas, todėl "flash" kaupikliu ir kitais išoriniais įrenginiais negalima normaliai naudotis. Tokiu atveju galite pabandyti prijungti "flash" atmintinę prie kito kompiuterio. Vairuotojo problema. Jei kompiuterio tvarkyklė yra sugadinta arba per sena, tai taip pat gali sukelti šią problemą, todėl siūlome atnaujinti tvarkyklę. "flash" atmintinės skirsnis yra sugadintas. "Flash" atmintinės skirsnis sugadintas, nes prieš atjungdami "Flash" atmintinę nuo kompiuterio nepaspaudėte "Saugiai pašalinti aparatinę įrangą ir išstumti laikmeną". Virusas arba kenkėjiška programinė įranga sugadinta. Virusas arba kenkėjiška programa sugadino svarbiausius "flash" atmintinėje esančius duomenis, todėl jų neįmanoma tinkamai pasiekti.

"Flash" atmintinė neatsidaro, todėl reikia rasti formatavimo sprendimą

Jei "flash" atmintinėje esantys duomenys yra svarbūs, o atsarginės duomenų kopijos nesukurtos, teisingas išlaisvinimo procesas turėtų būti toks: atkurti duomenis iš "flash" atmintinės ir tada išspręsti "flash" atmintinės problemą.

Pastaba: Prieš "flash" disko duomenų atkūrimą, neatlikite "flash" disko chkdsk, nes daugeliu atvejų chkdsk tik per daug taiso ir daro didelę įtaką duomenų atkūrimo efektui.

Kaip atkurti duomenis iš "flash" disko, kai "flash" disko negalima atidaryti, nes jis raginamas formatuoti? Tai, kas atrodo sudėtinga problema, iš tikrųjų yra labai paprasta. Kol naudojate patikimą atkūrimo programinę įrangą, paprasti naudotojai gali lengvai susidoroti su "flash drive" duomenų atkūrimo problema. Čia pateikiamas duomenų atkūrimo iš "flash" disko procesas.

1 veiksmas: įdėkite "flash" atmintinę į kompiuterio USB prievadą, kad kompiuteris atpažintų "flash" atmintinę, tada kompiuteryje paleiskite duomenų atkūrimo programinę įrangą "DiskGenius".
"DiskGenius" yra galinga skaidinių valdymo ir duomenų atkūrimo programinė įranga su galingomis duomenų funkcijomis, kuri gali spręsti visų rūšių saugojimo įrenginių duomenų praradimo problemas.

2 žingsnis: Kairėje "DiskGenius" programinės įrangos pusėje pasirinkite "flash" atmintinę (čia reikia pasirinkti "flash" atmintinės modelį, RD1 + serijos numerio dalį) ir spustelėkite mygtuką "Atkurti failus".
Pastaba: "flash" atmintinė neatsidaro, raginama formatuoti, o tai reiškia, kad "flash" atmintinės skaidinys yra pažeistas. Sugadintas skaidinys nėra pažeistas skaidinys, todėl čia nereikia ieškoti prarasto skaidinio.

3 veiksmas: pasirinkite atkūrimo režimą ir spustelėkite mygtuką "Pradėti".
Jei norite atlikti išsamų gilų "flash" disko nuskaitymą, turite pažymėti parinktis "Complete recovery" ir "Additional scan for known file types"; be to, jei žinote "flash" disko failų sistemos tipą prieš paraginimą formatuoti, galite spustelėti mygtuką "Advanced options" ir pasirinkti "flash" disko failų sistemos tipą prieš problemą, kuris gali pagerinti regeneravimo efektyvumą.

4 veiksmas: peržiūrėkite failus, kad nustatytumėte, ar juos galima tinkamai atkurti.
"DiskGenius" pateiks nuskaitymo metu rastų failų sąrašą ir realiuoju laiku atnaujins nuskaitymo rezultatus. Vartotojai gali peržiūrėti failus nuskaitymo metu arba po nuskaitymo. Peržiūrėdami failus galite greitai rasti failus, kuriuos norite atkurti, ir nustatyti, ar jie sugadinti, ar ne. Tokiu būdu prieš faktinį duomenų atkūrimą galėsite visiškai suprasti duomenų atkūrimo sėkmės rodiklį.

5 veiksmas: išimkite norimus failus. Skenavimo rezultatuose pažymėkite failus, kuriuos norite susigrąžinti, tada dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite pelę ir pasirinkite "Kopijuoti į nurodytą aplanką". Taip galite pasirinkti vietą, kurioje bus išsaugoti atkurti duomenys.

6 veiksmas: patikrinkite atgautus duomenis, jei esate tikri, kad visi duomenys buvo atgauti, galite suformatuoti "flash" diską naudodami "DiskGenius". Suformatavę "flash" atmintinę galite normaliai atidaryti ir išsaugoti duomenis.
Santrauka

Apibendrinant, kai susiduriate su problema, kad "flash" disko negalima atidaryti ir raginama jį formatuoti, nepanikuokite ir neformatuokite "flash" disko. Apskritai, jei nėra rimto fizinio "flash" atmintinės gedimo, joje esančius duomenis galima iš dalies arba visiškai atkurti. Kai "flash" atmintinės duomenys sėkmingai atkuriami, galite pabandyti suformatuoti "flash" atmintinę, kad pataisytumėte pažeistą skaidinį.

IV

"Flash" diskas negali atsidaryti nėra sugedęs, išmokykite tris gudrybes, kaip jį pataisyti
Paprastai "flash" atmintinė neatsidaro, kai ją dukart spustelėjate, dažniausiai todėl, kad sugadinta "flash" atmintinės failų sistema. Taigi net jei pašalinsite virusą, vis tiek negalėsite jo atidaryti dukart spustelėję ir bus rodomas dialogo langas, kuriame reikia pasirinkti atidaromą programą.

Paprasta: dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite "flash" disko piktogramą -> Savybės -> Įrankiai -> Paleisti tikrinimą -> pažymėkite Automatiškai taisyti failų sistemos klaidas -> Paleisti, ir netrukus taisymas bus atliktas. Kiekvienas gali tai išbandyti, lol. Atrodo, kad tai tinka ir mechaninėms pavaroms.

Be to, jei dešiniuoju pelės klavišu spustelėjote "flash" disko piktogramą ir pasirodė automatinio atkūrimo parinktis, paprastai tai būna viruso pranašas.

Sprendimas.
Failas Autorun.inf yra problemiškas, pašalinkite savybes ir ištrinkite jį, tada ieškokite failo, į kurį nurodo autorun.inf, registre, raskite jį ir ištrinkite poskyrio apvalkalą, galite atidaryti D diską. Pradėti - Vykdyti įveskite "regedit" (registras), su "Ctrl + F" klavišai rodomi rasti dialogo langą įvesti "autorun.inf" galite pamatyti apvalkalo poskyrius, tada dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite - ištrinti

1、Jeigu kiekviename skirsnyje yra paslėptas failas, pavyzdžiui, autorun.inf, geriau iš naujo paleisti kompiuterį jį pašalinus.

2、Nustatykite failo tipo atidarymo metodą (kaip pavyzdį paimkite XP)

Atidarykite Mano kompiuteris - Įrankiai - Aplankų parinktys - Failo tipas, raskite "Drive" arba "Folder" (pasirinkite pagal iškilusią problemą, jei negalite atidaryti disko dukart spustelėję, pasirinkite "Drive", jei negalite atidaryti aplanko, pasirinkite "Folder"). Apačioje spustelėkite "Išplėstinė", dialogo lange "Redaguoti failo tipą" - "Naujas" ir užpildykite veiksmą "atidaryti". " (tai galima laisvai užpildyti, jei yra "atidaryti" ir nurodo kitą nepažįstamą .exe failą, jis gali nurodyti į Trojos arklys, tada pasirinkite "Redaguoti"), programa, naudojama operacijai atlikti užpildykite explorer.exe, gerai. Tada grįžkite į langą "Redaguoti failo tipą", pasirinkite "atidaryti", nustatykite numatytąją reikšmę, gerai. Dabar vėl atidarykite skirsnį arba aplanką ir pažiūrėkite, ar jis vėl tapo normalus.

3, registro metodas.
a. Skyriams, kurių negalima atidaryti dukart spustelėjus
Pradėti - Vykdyti - įveskite regedit, raskite [HKEY_CLASSES_ROOT\Drive\shell], kad ištrintumėte visus po apvalkalu, tada uždarykite registrą, paspauskite klaviatūros F5, kad atnaujintumėte, dukart spustelėkite pertvarą ir pažvelkite dar kartą.
b. Jei aplankų negalima atidaryti dukart spustelėjus
Pradėti - Vykdyti - įveskite regedit, raskite [HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\shell], kad ištrintumėte visus po apvalkalu, tada uždarykite registrą, paspauskite klaviatūros F5 Atnaujinkite, dukart spustelėkite skirsnį ir dar kartą pažiūrėkite
"flash" diskas visada gauna daugybę vietų naudoti, skirtingi kompiuteriai turės virusų potencialą, neišvengiamai bus daug problemų, pabandykite jį su šiais X Jun metodais.

 

penki

"Flash" atmintinė yra viena iš priemonių, kurias naudojame failams perkelti. Neseniai daugelis draugų pastebėjo, kad naudodami "Flash" atmintinę susidūrė su situacija, kai negalėjo jos atidaryti dukart spustelėję. Daugelis draugų mano, kad jų "flash" atmintinė yra sugedusi, iš tikrųjų mums tiesiog reikia būti šiek tiek atsargesniems ir išsiaiškinti, kur slypi problema, pažvelkime kartu, kokia yra problema. Kaip išspręsti blykstės disko negalima atidaryti problemos.

"Flash" diskas yra vienas iš biuro įrankių, kuriuos dažnai naudojame kasdieniame gyvenime, naudojant "flash" diską, dažnai susiduriame su tam tikromis situacijomis, pavyzdžiui, kai mūsų kompiuteris įdėtas į "flash" diską, tačiau nustatyta, kad "flash" disko negalima atidaryti, "flash" disko negalima atidaryti, kaip

·