Zibatmiņas disku nevar atvērt, kā atgūt zaudētos failus

58

 


Viens

Ir daudz iemeslu, kāpēc zibatmiņas disku nevar atvērt. Iespējamos risinājumus mēs varam izmēģināt tikai pa vienam. Bet, ja var atrast problēmas galveno cēloni, problēmu ir vieglāk atrisināt. Šis redaktors sniegs jums dažus veidus, kā atrisināt zibatmiņas disku nevar atvērt, es ceru, ka tas būs noderīgs visiem.

Kad mūsu dators pievienoja zibatmiņu, bet konstatēja, ka zibatmiņas disku nevar atvērt, lūdzu, šobrīd nepaniciet, kā rīkoties, ja zibatmiņas disku nevar atvērt?
Māciet, kā atrisināt problēmu, ka dators nevar atvērt zibatmiņu.

 1
Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz zibatmiņas diska un noklikšķiniet uz Rekvizīti. Uznirstošo rekvizītu logā noklikšķiniet uz Rīki - Sākt pārbaudi. Tiešākais iemesls, kāpēc zibatmiņas disku nevar atvērt, ir bojāta failu sistēma. Parastā metode tam ir diska labošana. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz "Removable Disk" un uznirstošajā konteksta izvēlnē atlasiet "Properties".

2
Pēc tam atvērtajā logā pārejiet uz cilni "Rīki", noklikšķiniet uz pogas "Kļūdu pārbaudes sākuma pārbaude", uznirstošajā logā pārbaudiet abus vienumus un visbeidzot noklikšķiniet uz pogas "Sākt", lai pārbaudītu un labotu diska kļūdas.
Pēc remonta pabeigšanas varat mēģināt atvērt zibatmiņu!

3
Kad iepriekšminētā metode neizdodas atvērt zibatmiņas disku, ieteicams formatēt zibatmiņas disku. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz "Noņemamais disks" un uznirstošajā izvēlnē ar peles labo pogu noklikšķiniet uz "Formatēt". Atvērtajā logā "Formatēt" noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas "Ātrā formatēšana" un noklikšķiniet uz pogas "Sākt".

4
Pēc tam, kad bieži veicat iepriekš minētās darbības, ja zibatmiņas disku joprojām nevar atvērt normāli, mēģiniet ievietot zibatmiņas disku USB portā. Tajā pašā laikā pārliecinieties, vai nav atspējotas ar datoru mobilo krātuvi saistītās iestatījumu opcijas. Īpašas apskates un iestatīšanas metodes: Atveriet dialoglodziņu "Palaist" un ievadiet komandu "gpedit.msc", lai ievadītu grupas politikas pārvaldnieku.

5
Logā Grupas politikas pārvaldnieks noklikšķiniet uz "Pārvaldības modulis" → "Sistēma" → "Piekļuve noņemamajai krātuvei" un pārliecinieties, vai labajā pusē ir "Noņemams disks: atteikt lasīšanas atļauju" un "Visi noņemamie diski: atteikt lasīšanas atļauju". "Abi vienumi ir iestatīti uz" Nav konfigurēts "vai" Atspējots ". Ja tā nav, veiciet dubultklikšķi uz atbilstošā vienuma, uznirstošajā logā atzīmējiet vienumu "Atspējots" un noklikšķiniet uz "Labi".

6
Ja pēc iepriekš minētajām metodēm zibatmiņas disku joprojām nevar atvērt, remonta darbības veikšanai varat izmantot tikai zibatmiņas diska masveida ražošanas rīku. Tas ir arī visefektīvākais veids, kā novērst zibatmiņas diska kļūmes.

 


Kad mūsu dators pievienoja zibatmiņu, bet konstatēja, ka zibatmiņas disku nevar atvērt, lūdzu, šobrīd nepaniciet, kā rīkoties, ja zibatmiņas disku nevar atvērt? u Sākums māca, kā atrisināt problēmu, ka dators nevar atvērt zibatmiņu.
 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz zibatmiņas diska un noklikšķiniet uz Rekvizīti, uznirstošo rekvizītu logā noklikšķiniet uz Rīki - Sākt pārbaudi, pārbaudiet visas uznirstošā loga Pārbaudīt diska opcijas un pēc tam noklikšķiniet uz Sākt, kā parādīts skaitlis:
 
2. Mēģiniet atvērt zibatmiņas disku, lai redzētu, vai to joprojām nevar atvērt, pēc tam izpildiet zemāk aprakstīto metodi, nospiediet īsinājumtaustiņu win + r, lai atvērtu palaišanas logu, un ievadiet gpedit.msc, kā parādīts attēlā: zibatmiņa

3. Vietējā grupas redaktorā pēc kārtas noklikšķiniet uz “Vadības modulis - sistēmas noņemama krātuves piekļuve” un labajā sarakstā atrodiet “Noņemams disks: atteikt lasīšanas atļauju” un “Visi noņemamie diski:”. atļaujas "divi priekšmeti, kā parādīts attēlā: zibatmiņas diska mājas

4.
Atveriet attiecīgi divus iepriekšējos vienumus, mainiet to konfigurāciju uz “nekonfigurēts” vai “atspējots” un noklikšķiniet uz “Labi”, kā parādīts attēlā:
Nav svarīgi, vai dators nevar atvērt zibatmiņu. Ir daudz risinājumu. Iepriekš minētās divas metodes ir mūsu izplatītākās metodes. Kas man jādara, ja zibatmiņas disku nevar atkal atvērt bez ārējas remonta programmatūras palīdzības, lai atrisināt zibatmiņas diska problēmu? Vienkārši izmēģiniet šīs parastās metodes.


 Trīs: zibatmiņas disku nevar atvērt, tas norāda formatēšanas iemeslu
Tādas atmiņas ierīces kā zibatmiņas disks, mobilais cietais disks, SD karte utt. Nevar atvērt, veicot dubultklikšķi. Kas man jādara, ja neuzdrošinos to formatēt, jo USB zibatmiņā ir saglabāti svarīgi dati un dati netiek dublēti? Vai nav panikas šajā situācijā, šeit ir mazs redaktors, lai iemācītu, kā atrisināt zibatmiņas diska problēmu, nevar atvērt, lai pamudinātu uzticamu formatēšanas veidu.
Zibatmiņas disku nevar atvērt, liekot formatēt

Zibatmiņas disks ir ļoti populāra datu glabāšanas ierīce. Tam ir mazs izskats, liela atmiņas vieta un ērta pārvietojamība, kas padara to par populāru glabāšanas rīku. Gan ikdienas birojā, gan ikdienas dzīvē jūs varat redzēt zibatmiņas disku. Tā kā zibatmiņas disku parasti izmanto parastos laikos, lietotāji bieži sastopas ar dažādām problēmām, kas saistītas ar zibatmiņas disku.Visizplatītākā ir tā, ka zibatmiņas disku nevar atvērt un liek formatēt.

Pēc zibatmiņas diska ievietošanas datora USB portā atveriet failu pārvaldnieku un var redzēt zibatmiņas diska burtu. Kad lietotājs veic dubultklikšķi uz zibatmiņas diska, lai mēģinātu atvērt zibatmiņas disku, zibatmiņas disks nevar tiek atvērts, un sistēma uznirst logā ar uzrakstu "Disks K diskā: pirms tā ir jāformatē. Vai vēlaties to formatēt" vai "Disks H diskā nav formatēts. Vai vēlaties formatēt tas tagad? "

Šajā laikā, noklikšķinot uz pogas "Formatēt disku", sistēma parādīs formatēšanas logu. Pēc failu sistēmas izvēles noklikšķiniet uz Labi, lai formatētu zibatmiņu. Tomēr formatēšana izraisīs datu zudumu zibatmiņā. Ja zibatmiņas diskā esošie dati ir svarīgi, tos neformatējiet.

Zibatmiņas disks ir formatēts, norādot, ka formatēšanas problēmu var izraisīt dažādi iemesli. Dažādi lietotāji sastopas ar dažādām situācijām, tāpēc iemesli nebūs vienādi. Redaktors šeit uzskaita dažus izplatītākos atsauces iemeslus.

 Zibatmiņas disks ir salauzts, fiziska kļūme. Piemēram, zibatmiņas disks ir nomests un zibatmiņas disku nevar izmantot kā parasti, vai arī zibatmiņas diska kopijas kvalitāte nav kvalificēta, un ir bojāta zibatmiņas diska atmiņas mikroshēma vai galvenais kontrolieris. Radās problēma ar datora USB pieslēgvietu. Dažiem datoriem ir slikti USB porti vai nepietiekama barošana, kā rezultātā ārējās ierīces, piemēram, zibatmiņas diski, var nelietot normāli. Šajā gadījumā varat mēģināt savienot zibatmiņu ar citiem datoriem. Ir problēma ar vadītāju. Ja datora draiveris ir bojāts vai pārāk vecs, tas var izraisīt arī šo problēmu. Ieteicams atjaunināt draiveri. Zibatmiņas diska nodalījums ir bojāts. Pirms zibatmiņas diska atvienošanas no datora nenoklikšķina uz “Droša aparatūras noņemšana un datu atgrūšana”, kā rezultātā tiek nodalīti nodalījumi. Vīrusa vai ļaunprātīgas programmatūras bojājumi. Vīrusi vai ļaunprātīga programmatūra iznīcina kritiskos datus zibatmiņas diskā, kā rezultātā datiem nevar piekļūt normāli.

Zibatmiņas disku nevar atvērt, un tas prasa formatēšanas risinājumu

Ja zibatmiņas diskā esošie dati ir svarīgi un dati netiek dublēti, pareizam atbrīvošanas procesam jābūt: atjaunojiet datus no zibatmiņas diska un pēc tam novērsiet zibatmiņas diska problēmu.

Piezīme: Pirms zibatmiņas diska datu atkopšanas neveiciet chkdsk darbību zibatmiņas diskā, jo bieži chkdsk tiks tikai pārmērīgi remontēts, kas nopietni ietekmēs datu atkopšanas efektu.

Kā atgūt datus no zibatmiņas diska, ja zibatmiņas disku nevar atvērt un uzvedne ir formatēta? Šķietami sarežģītā problēma patiesībā ir ļoti vienkārša. Kamēr jūs izmantojat uzticamu atkopšanas programmatūru, parastie lietotāji var viegli atrisināt zibatmiņas diska atkopšanas datu problēmu. Apskatīsim datu iegūšanas procesu no zibatmiņas diska:

1. darbība: ievietojiet zibatmiņas disku datora USB portā, lai dators varētu atpazīt zibatmiņas disku, un pēc tam palaidiet datorā datu atkopšanas programmatūru DiskGenius.
DiskGenius ir spēcīga nodalījumu pārvaldības un datu atkopšanas programmatūra ar jaudīgām datu funkcijām un var tikt galā ar dažādu datu nesēju datu zaudēšanas problēmām.

2. solis: DiskGenius programmatūras kreisajā pusē atlasiet zibatmiņu (šeit jums jāizvēlas zibatmiņas diska modelis, RD1 + sērijas numura daļa) un pēc tam noklikšķiniet uz pogas "Atgūt failu".
Piezīme. Zibatmiņas disku nevar atvērt, un tas prasa formatēt, norādot, ka zibatmiņas diska nodalījums ir bojāts. Starpsienu bojājumi nav nodalījumu bojājumi, tāpēc šeit nav jāmeklē nozaudētās starpsienas.

3. solis: atlasiet atkopšanas režīmu un noklikšķiniet uz pogas "Sākt".
Ja vēlaties veikt pilnīgu dziļu zibatmiņas skenēšanu, vienlaikus jāpārbauda opcijas "Pilnīga atkopšana" un "Papildu zināmo failu tipu skenēšana"; turklāt, ja zināt faila sistēmas tipu zibatmiņas disku, pirms tiek prasīts formatēt, pirms problēmas rašanās varat noklikšķināt uz pogas "Papildu" "Opcijas", lai atlasītu zibatmiņas diska failu sistēmas tipu, kas var uzlabot atkopšanas efektivitāti.

4. solis: Priekšskatiet failu un izlemiet, vai failu var atjaunot normāli.
DiskGenius uzskaitīs skenēšanas laikā atrastos failus un reāllaikā atjauninās skenēšanas rezultātus. Lietotāji var priekšskatīt dokumentus skenēšanas laikā vai pēc tās. Priekšskatot failu, jūs varat ātri atrast failu, kuru vēlaties atgūt, un noteikt, vai fails ir bojāts. Tādā veidā pirms faktiskās atkopšanas jūs varat pilnībā izprast datu atkopšanas panākumu līmeni.

5. darbība: izņemiet nepieciešamos dokumentus. Atzīmējiet failus, kurus vēlaties atgūt, skenēšanas rezultātos, pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz peles un atlasiet "Kopēt uz norādīto mapi". Tātad jūs varat izvēlēties vietu, kur saglabāt atgūtos datus.

6. darbība: pārbaudiet atkoptos datus. Ja esat pārliecināts, ka dati ir atkopti, zibatmiņas diska formatēšanai varat izmantot DiskGenius. Pēc formatēšanas zibatmiņas disku var atvērt normāli un saglabāt datus.
vārdu sakot

Kā minēts iepriekš, ja rodas problēma, ka zibatmiņas disku nevar atvērt, un tas prasa formatēšanu, nepaniciet un noformējiet zibatmiņas disku. Vispārīgi runājot, ja vien zibatmiņā nav nopietnu fizisku bojājumu, datus zibatmiņas diskā var daļēji vai pilnībā atjaunot. Kad zibatmiņas diska dati ir veiksmīgi atjaunoti, varat mēģināt formatēt zibatmiņas disku, lai labotu bojāto nodalījumu.

četri

Zibatmiņas disku nevar atvērt, tas nav salauzts, iemāciet trīs veidus
Parasti zibatmiņas disku nevar atvērt, veicot dubultklikšķi uz tā, galvenokārt tāpēc, ka zibatmiņas diska failu sistēma ir bojāta. Tātad, pat ja vīruss ir izdzēsts, dubultklikšķis joprojām netiek atvērts, un tiek parādīts dialoglodziņš, lai izvēlētos atvērt programmu.

Vienkāršā metode ir: ar peles labo pogu noklikšķiniet uz zibatmiņas diska ikonas -> Rekvizīti -> Rīki -> Sākt pārbaudi -> Pārbaudīt Automātiski labot failu sistēmas kļūdas -> Sākt, un drīz remonts tiks pabeigts. Katrs to var izmēģināt, ha ha. Šķiet, ka tas ir efektīvs mehāniskajiem cietajiem diskiem.

Turklāt, ja ar peles labo pogu noklikšķiniet uz zibatmiņas diska ikonas, parādīsies automātiskās atskaņošanas opcija, kas parasti ir vīrusa pazīme.

Risinājums:
Ja rodas problēmas ar failu Autorun.inf, noņemiet atribūtu un izdzēsiet to, pēc tam meklējiet failu, uz kuru norāda autorun.inf, reģistrā un pēc tā atrašanas izdzēsiet čaulas apakšatslēgu, un pēc tam varat atvērt D braukt. Sāciet un palaidiet un ievadiet "regedit" (reģistrācija), izmantojiet "Ctrl + F", lai atrastu dialoglodziņu, un ievadiet "autorun.inf", lai redzētu čaulas apakšatslēgu, pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz dzēšanas

1. Ja katrā nodalījumā ir paslēpti faili, piemēram, autorun.inf, vislabāk pēc datora izdzēšanas restartēt.

2. Atiestatiet faila tipa atvēršanas metodi (ņemiet par piemēru XP)

Atveriet My Computer-Tools-Folder Options-File Type un atrodiet “Drive” vai “Folder” (kuru izvēlaties, ir atkarīgs no radušās problēmas. Ja disku nevar atvērt, veicot dubultklikšķi, atlasiet “Drive”. "un nospiediet Ja neatverat mapi, atlasiet" Mape "). Noklikšķiniet uz "Papildu" zemāk, dialoglodziņā "Rediģēt faila tipu" "Jauns" aizpildiet operācijā "atvērts" (to var aizpildīt pēc vēlēšanās, ja ir "atvērts" un tas norāda uz citiem nepazīstamiem. exe faili, ir. Tas var norādīt uz Trojas zirgu, atlasīt "Rediģēt"), pieteikumā, ko izmanto operācijas veikšanai, aizpildiet explorer.exe un apstipriniet. Pēc tam atgriezieties logā "Rediģēt faila tipu", atlasiet "atvērt", iestatiet to kā noklusējuma vērtību un apstipriniet. Tagad atveriet nodalījumu vai mapi, lai redzētu, vai tas ir normalizējies?

3. Reģistra likums:
a. Nevar veikt dubultklikšķi, lai atvērtu nodalījumu
Start-Run-Enter regedit, atrodiet [HKEY_CLASSES_ROOT \ Drive \ shell] un izdzēsiet visu čaulas saturu, pēc tam aizveriet reģistru, atsvaidzināšanai nospiediet tastatūras taustiņu F5 un veiciet dubultklikšķi uz nodalījuma, lai redzētu.
b. Nevar veikt dubultklikšķi, lai atvērtu mapi
Start-Run-Enter regedit, atrodiet [HKEY_CLASSES_ROOT \ Directory \ shell] un izdzēsiet visu čaulas saturu, pēc tam aizveriet reģistru, atsvaidzināšanai nospiediet tastatūras F5 un veiciet dubultklikšķi uz nodalījuma, lai redzētu
Zibatmiņas disks vienmēr tiks izmantots daudzās vietās. Dažādiem datoriem būs slēptas vīrusu briesmas. Nenovēršami būs daudz problēmu. Izmantojiet šīs metodes, lai to izmēģinātu.

 

Pieci

Zibatmiņas disks ir viens no rīkiem, ko izmantojam failu pārvietošanai. Nesen daudzi draugi ir atklājuši, ka, izmantojot zibatmiņu, viņi to nevar atvērt, veicot dubultklikšķi. Daudzi draugi domā, ka viņu zibatmiņas disks ir salauzts. Faktiski mums tikai jābūt uzmanīgiem, lai atrastu problēmu. Apskatīsim problēmu. Kā atrisināt problēmu, ka zibatmiņas disku nevar atvērt.

Zibatmiņas disks ir viens no biroja rīkiem, ko mēs bieži izmantojam ikdienas darbā. Zibatmiņas diska izmantošanas laikā mēs bieži sastopamies ar dažām situācijām. Piemēram, kad mūsu dators tiek pievienots zibatmiņas diskam, mēs redzam, ka zibatmiņas disku nevar un zibatmiņas disku nevar atvērt. Kā atvērt

·