flash disk nelze otevřít, jak obnovit ztracené soubory

67


a

Existují různé důvody, proč nelze jednotku flash otevřít. Můžeme pouze postupně vyzkoušet jednotlivá možná řešení. Pokud se vám však podaří najít hlavní příčinu problému, bude snazší problém vyřešit. Zde je několik triků, jak vyřešit problém s neotevírající se jednotkou flash, doufám, že vám pomohou.

Když je náš počítač vložen do flash disku, ale zjistil, že flash disk nelze otevřít, tentokrát prosím nepropadejte panice, flash disk nelze otevřít, jak to udělat?
Naučte se, jak vyřešit problém, že počítač nemůže otevřít jednotku flash.

 1
Klikněte pravým tlačítkem myši na jednotku flash a klikněte na Vlastnosti. Ve vyskakovacím okně vlastností klikněte na Nástroje - Spustit kontrolu. Nejpřímější příčinou neotevření jednotky flash je poškození souborového systému. Nejpřímější příčinou neotevření flash disku je poškození souborového systému. Obvyklou metodou je oprava disku. Klikněte pravým tlačítkem myši na vyměnitelný disk a z kontextové nabídky vyberte možnost "Vlastnosti".

2
Poté se v otevřeném okně přepněte na kartu Nástroje, klikněte na tlačítko "Zahájit kontrolu chyb", zaškrtněte obě políčka ve vyskakovacím okně a nakonec klikněte na tlačítko "Spustit". zkontrolovat a opravit chyby disku.
Po dokončení opravy se můžete pokusit flash disk otevřít!

3
Pokud se výše uvedeným způsobem nepodaří jednotku flash otevřít, doporučujeme ji naformátovat. Klikněte pravým tlačítkem myši na vyměnitelný disk a v zobrazené kontextové nabídce vyberte možnost "Formátovat". V otevřeném okně "Formát" zrušte zaškrtnutí políčka "Rychlý formát" a klikněte na tlačítko "Start".

4
Pokud se flash disk ani po výše uvedených operacích neotevře správně, zkuste flash disk připojit k jinému portu USB. Ujistěte se také, že není zakázána možnost nastavení mobilního úložiště v počítači. Postup kontroly a nastavení: Otevřete dialogové okno "Spustit" a zadáním příkazu "gpedit.msc" vstupte do Správce zásad skupiny.

5
V okně Správce zásad skupiny klikněte na "Modul správy" → "Systém" → "Přístup k vyměnitelnému úložišti", ujistěte se, že pravá strana "Vyměnitelné Disks: Deny Read Permissions" a "All Removable Disks: Deny Read Permissions" jsou nastaveny na "Not Configured" nebo "Disabled". Pokud tomu tak není, dvakrát klikněte na příslušnou položku, ve vyskakovacím okně zaškrtněte položku "Disabled" a klikněte na tlačítko "OK".

6
Pokud ani po výše uvedeném způsobu nelze jednotku flash otevřít, můžete k opravě operace použít pouze nástroj pro hromadnou výrobu jednotek flash. To je také nejefektivnější způsob, jak vyřešit selhání jednotky flash.

 


Pokud máte flash disk, který nemůžete otevřít, nepropadejte panice, jak můžete flash disk otevřít?
 1, klikněte pravým tlačítkem myši na flash disk, klikněte na vlastnosti, ve vyskakovacím okně vlastností klikněte na "nástroje" - "spustit kontrolu", ve vyskakovacím okně kontroly disku zkontrolujte všechny možnosti a poté klikněte na tlačítko Start, jak je znázorněno na obrázku.
 
2, zkuste otevřít flash disk, abyste viděli, pokud stále nemůžete otevřít, pak následující metodu, stiskněte klávesovou zkratku win + r pro otevření okna Spustit, zadejte gpedit.msc, jak je znázorněno: flash disk home

3, v "Editoru místní skupiny" zase klikněte na "Modul správy - Systém - Přístup k vyměnitelným úložištím", v seznamu vpravo najděte "Vyměnitelné disky: odepřít oprávnění ke čtení". "a" všechny vyměnitelné disky: odepřít všechna oprávnění "dva, jak je uvedeno: flash disk home

4.
Otevřete obě výše uvedené položky, změňte jejich konfiguraci na "nenakonfigurováno" nebo "zakázáno" a klikněte na "OK", jak je znázorněno na obrázku.
Počítač nemůže otevřít flash disk nevadí, existuje mnoho řešení, výše uvedené dvě metody jsou naše běžné metody, bez pomoci externího opravného softwaru a metod řešení problémů s flash diskem, opět narazil na flash disk nelze otevřít, jak to udělat? Vyzkoušejte tyto běžné metody.


 Třetí: flash disk nelze otevřít a zobrazí se důvod formátování
flash disk, mobilní pevný disk, SD karta a další paměťová zařízení dvojklikem nelze otevřít, výzva k formátování, jak to udělat? Na flash disku jsou uložena důležitá data a data nejsou zálohována, takže co když si netroufnu ho naformátovat? Nepropadejte panice, když se setkáte s touto situací, zde vás naučím, jak spolehlivě vyřešit flash disk nelze otevřít výzvu k formátování.
flash disk nelze otevřít, což vyvolá jev selhání formátování

flash disk je velmi oblíbené zařízení pro ukládání dat, má kompaktní vzhled, velký úložný prostor, snadno se přenáší, což z něj činí oblíbený nástroj pro ukládání dat. V každodenní kanceláři nebo v běžném životě můžete vidět postavu flash disku. Vzhledem k častému používání jednotky flash se uživatelé často setkávají s různými problémy souvisejícími s jednotkou flash, z nichž nejčastější je, že jednotku flash nelze otevřít a je vyzvána k formátování.

Po vložení jednotky flash do portu USB počítače lze otevřením správce souborů zobrazit písmeno disku jednotky flash, když uživatel dvakrát klikne na jednotku flash a pokusí se ji otevřít, ale jednotku flash nelze otevřít a zobrazí se vyskakovací okno systému, ve kterém se zobrazí "Před použitím disku CD v jednotce K: je třeba jej naformátovat. Formátovat nebo ne" nebo "Disk v jednotce H není naformátován. Chceš to teď naformátovat?"

Pokud kliknete na tlačítko "Formátovat disk", zobrazí se okno pro formátování, vyberte systém souborů a kliknutím na tlačítko OK flash disk naformátujte. Formátování však způsobí ztrátu dat z flash disku. Pokud jsou data na jednotce flash důležitá, neformátujte ji.

Formátování jednotky flash a výzva k formátování mohou být způsobeny různými důvody. Různí uživatelé se setkávají s různými situacemi, proto příčina nebude jedna. Zde je malý seznam některých běžných příčin.

 Špatná jednotka flash, fyzické selhání. Například došlo k pádu flash disku, v důsledku čehož nelze flash disk normálně používat, nebo byl zakoupen napodobenina flash disku, jehož kvalita není kvalifikovaná, došlo k poškození paměťového čipu flash disku nebo hlavního ovládacího prvku. Port USB počítače má problémy. Port USB některých počítačů je špatně zvednutý nebo nedostatečně napájený, což způsobí, že flash disk a další externí zařízení nelze normálně používat. V takovém případě můžete zkusit připojit jednotku flash k jinému počítači. Problém s ovladačem. Pokud je ovladač počítače poškozený nebo příliš starý, může to také způsobit tento problém, doporučujeme ovladač aktualizovat. oddíl na flash disku je poškozený. Oddíl na jednotce flash je poškozený, protože jste před odpojením jednotky flash od počítače neklikli na možnost "Bezpečně odebrat hardware a vysunout médium". Poškození virem nebo malwarem. Virus nebo malware poškodil kritická data na flash disku a znemožnil k nim správný přístup.

Jednotka flash se neotevře a zobrazí se výzva k řešení formátování

Pokud jsou data na jednotce flash důležitá a data nejsou zálohována, pak by měl být správný postup uvolnění následující: obnovení dat z jednotky flash a následná oprava problému s jednotkou flash.

Poznámka: Před obnovou dat z flash disku neprovádějte chkdsk, protože chkdsk mnohdy způsobí pouze nadměrnou opravu a vážně ovlivní efekt obnovy dat.

Jak obnovit data z jednotky flash, když jednotku flash nelze otevřít s výzvou k formátování? To, co se zdá být složitým problémem, je ve skutečnosti velmi jednoduché. Pokud používáte spolehlivý software pro obnovu, mohou běžní uživatelé snadno zvládnout problém s obnovou dat z flash disku. Zde je postup obnovy dat z flash disku společně.

Krok 1: Vložte flash disk do portu USB počítače, aby jej počítač rozpoznal, a poté spusťte v počítači software pro obnovu dat DiskGenius.
DiskGenius je výkonný software pro správu diskových oddílů a obnovu dat s výkonnými funkcemi, který si poradí se všemi druhy problémů se ztrátou dat z úložných zařízení.

Krok 2: Vyberte flash disk na levé straně softwaru DiskGenius (zde je třeba vybrat model flash disku, RD1 + sériové číslo) a poté klikněte na tlačítko "Obnovit soubory".
Poznámka: Jednotka flash se neotevře s výzvou k formátování, což znamená, že oddíl na jednotce flash je poškozený. Poškozený oddíl není poškozený oddíl, takže zde není třeba hledat ztracený oddíl.

Krok 3: Vyberte režim obnovení a klikněte na tlačítko "Start".
Pokud chcete provést kompletní hloubkovou kontrolu jednotky flash, musíte zaškrtnout obě možnosti "Kompletní obnovení" a "Dodatečná kontrola známých typů souborů"; pokud navíc znáte typ souborového systému jednotky flash před výzvou k formátování, můžete kliknout na tlačítko "Rozšířené možnosti" a vybrat typ souborového systému jednotky flash před problémem, což může být užitečné. zlepšit účinnost obnovy.

Krok 4: Prohlédněte si soubory a zjistěte, zda je lze správně obnovit.
DiskGenius zobrazí seznam souborů nalezených během skenování a aktualizuje výsledky skenování v reálném čase. Uživatelé si mohou soubory prohlédnout během skenování nebo po něm. Pomocí náhledu souborů můžete rychle najít soubory, které chcete obnovit, a zjistit, zda jsou poškozené, nebo ne. Tímto způsobem můžete plně porozumět míře úspěšnosti obnovy dat ještě před samotnou obnovou.

Krok 5: Vyjměte požadované soubory. Ve výsledku kontroly označte soubory, které chcete obnovit, klikněte pravým tlačítkem myši a vyberte možnost "Kopírovat do určené složky". Tímto způsobem můžete zvolit umístění pro uložení obnovených dat.

Krok 6: Zkontrolujte obnovená data, pokud jste si jisti, že byla obnovena všechna data, můžete flash disk naformátovat pomocí programu DiskGenius. Po naformátování jednotky flash můžete normálně otevřít a uložit data.
Souhrn

Pokud se setkáte s problémem, že jednotku flash nelze otevřít a zobrazí se výzva k formátování, nepanikařte a jednotku flash neformátujte. Obecně lze říci, že pokud nedojde k vážnému fyzickému poškození flash disku, lze data na flash disku částečně nebo zcela obnovit. Po úspěšném obnovení dat z flash disku se můžete pokusit flash disk naformátovat a opravit tak poškozený oddíl.

IV

Flash disk nelze otevřít není rozbitý, naučí vás tři triky, jak to opravit
Obecně se flash disk neotevře dvojklikem, většinou je to proto, že je poškozen souborový systém flash disku. Takže i když virus odstraníte, stále jej nemůžete otevřít poklepáním na něj a zobrazí se dialogové okno pro výběr otevřeného programu.

Jednoduchý způsob: klikněte pravým tlačítkem myši na ikonu flash disku -> Vlastnosti -> Nástroje -> Spustit kontrolu -> zaškrtněte Automaticky opravovat chyby souborového systému -> Spustit a oprava je brzy hotová. Každý si to může vyzkoušet, lol. Zdá se, že to funguje i u mechanických pohonů.

Pokud kliknete pravým tlačítkem myši na ikonu flash disku a zobrazí se možnost automatického přehrávání, je to obvykle předzvěst viru.

Řešení.
Soubor Autorun.inf je problematický, odstraňte jeho vlastnosti a odstraňte jej, poté vyhledejte v registru soubor, na který ukazuje autorun.inf, najděte jej a odstraňte podsekci shell, můžete otevřít jednotku D. Start - Spustit zadejte "regedit" (registr), pomocí kláves "Ctrl + F" se zobrazí dialogové okno pro zadání "autorun.inf", můžete vidět podsekce shellu a poté klikněte pravým tlačítkem myši - odstranit.

1、Pokud je v každém oddílu skrytý soubor, jako je autorun.inf, je lepší po jeho odstranění restartovat počítač.

2、Nastavte metodu otevření v typu souboru (jako příklad si vezměte XP).

Otevřete My Computer - Tools - Folder Options - File Type, najděte "Drive" nebo "Složka" (vyberte si podle toho, s jakým problémem se setkáte, pokud nemůžete otevřít jednotku dvojklikem, vyberte "Jednotka", pokud nemůžete otevřít složku, vyberte "Složka"). Klikněte dole na tlačítko "Upřesnit", v dialogovém okně "Upravit typ souboru" na "Nový" a vyplňte akci "otevřít". " (tento údaj je volně k vyplnění, pokud je "open" a odkazuje na jiný neznámý soubor .exe, může odkazovat na trojského koně, pak vyberte "Edit"), aplikace použitá k provedení operace vyplňte explorer.exe, OK. Pak se vraťte do okna "Upravit typ souboru", vyberte možnost "otevřít", nastavte výchozí hodnotu, OK. Nyní znovu otevřete oddíl nebo složku a zkontrolujte, zda se vrátila do normálního stavu.

3, metoda registru.
a. U oddílů, které nelze otevřít dvojklikem.
Start - Spustit - zadejte regedit, najděte [HKEY_CLASSES_ROOT\Drive\shell], abyste odstranili vše pod shellem, a poté zavřete registr, stiskněte klávesu F5 pro obnovení, dvakrát klikněte na tlačítko přepážku a podívejte se znovu.
b. U složek, které nelze otevřít dvojklikem.
Start - Spustit - zadejte regedit, najděte [HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\shell], abyste odstranili vše pod shellem, a poté zavřete registr, stiskněte klávesu F5. Obnovte, dvakrát klikněte na oddíl a podívejte se znovu.
flash disk vždy dostat spoustu míst k použití, různé počítače budou mít potenciál pro viry, nevyhnutelně tam bude spousta problémů, zkuste to s těmito metodami X Jun.

 

pět

Flash disk je jedním z nástrojů, které používáme k přenášení souborů. Nedávno mnoho přátel zjistilo, že se při používání flash disku setkali se situací, kdy jej nemohli otevřít dvojklikem. Mnoho přátel si myslí, že jejich flash disk je rozbitý, ve skutečnosti musíme být jen trochu opatrnější, abychom zjistili, kde je problém, pojďme se společně podívat, v čem je problém. Jak vyřešit problém s jednotkou flash, kterou nelze otevřít.

Flash disk je jedním z kancelářských nástrojů, které často používáme v našem každodenním životě, v procesu používání flash disku se často setkáváme s některými situacemi, například když je náš počítač vložen do flash disku, ale zjistil, že flash disk nelze otevřít, flash disk nelze otevřít jak

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

·