kuidas taastada kaotatud faile, mälupulka ei saa avada?

75 2021-05-02 12:20

a

On mitmeid põhjusi, miks mälupulka ei saa avada. Me saame võimalikke lahendusi proovida ainult ükshaaval. Kui aga leiate probleemi algpõhjuse, on probleemi lihtsam lahendada. Siin on mõned nipid, kuidas lahendada probleem, et mälupulk ei avaneks, loodan, et see aitab teid.

Kui meie arvuti on sisestatud flash drive, kuid leidis, et flash drive ei saa avada, seekord palun ärge paanika, flash drive ei saa avada, kuidas teha?
Õpetab teile, kuidas lahendada arvuti ei saa avada mälupulka.

 1
Tehke mälupulgal paremklõps ja klõpsake nupul Properties. Avanevas omaduste aknas klõpsake Tools - Start Checking. Kõige otsesem põhjus, miks mälupulk ei avane, on failisüsteemi rikkumine. Kõige otsesem põhjus, miks mälupulk ei avane, on failisüsteemi rikkumine. Levinud meetod selleks on ketta parandamine. Tehke eemaldataval kettal paremklõps ja valige avanevast kontekstmenüüst "Properties".

2
Seejärel lülituge avanevas aknas vahekaardile Tools, klõpsake nupul "Check Errors Start Checking", märkige mõlemad kastid hüpikaknas ja lõpuks klõpsake nupul "Start". kontrollida ja parandada kettavigu.
Kui parandamine on lõpetatud, võite proovida mälupulka avada!

3
Kui ülaltoodud meetodil ei õnnestu mälupulka avada, soovitame mälupulka vormindada. Tehke eemaldataval kettal paremklõps ja valige ilmuvast kontekstmenüüst "Format". Avanevas aknas "Format" eemaldage märkeruut "Quick Format" ja vajutage nupule "Start".

4
Kui mälupulk ei avane pärast eespool kirjeldatud toiminguid ikka veel korralikult, proovige ühendada mälupulk teise USB-porti. Veenduge ka, et arvuti mobiilse salvestusruumiga seotud seadete valik ei oleks keelatud. Seadete kontrollimine ja seadistamine: Avage dialoogiboks "Run" ja sisestage käsk "gpedit.msc", et siseneda grupipoliitika haldurisse.

5
Klõpsake grupipoliitika halduri aknas "Haldusmoodul" → "Süsteem" → "Removable Storage Access", veenduge, et paremal pool "Removable Kettad: Keelata lugemisõigused" ja "Kõik eemaldatavad kettad: Keelata lugemisõigused" on mõlemad seadistatud "Ei ole konfigureeritud" või "Keelatud". Kui ei ole, tehke topeltklõps vastavale elemendile, märkige hüpikaknas punkt "Disabled" (keelatud) ja klõpsake "OK".

6
Kui te ei saa mälupulka pärast ülaltoodud meetodit ikka veel avada, saate operatsiooni parandamiseks kasutada ainult mälupulga massitootmise tööriista. See on ka kõige tõhusam viis välkmäluseadme rikke lahendamiseks.

 


Kui teil on mälupulk, mida te ei saa avada, ärge paanitsege, kuidas saate mälupulka avada?
 1, hiire parema hiirega klõpsake välkmäluseadmeid, klõpsake hüpikaknas omadusi, klõpsake "tööriistad" - "kontrolli alustamine", hüpikaknas kontrollige ketta aknas kõik valikud ja seejärel klõpsake käivitamist, nagu on näidatud joonisel.
 
2, proovige avada mälupulk, et näha, kui te ikka veel ei saa avada, siis järgmine meetod, vajutage win + r otseteed, et avada Run aken, kirjutage gpedit.msc, nagu näidatud: flash drive home

3, "Local Group Editor" omakorda klõpsake "Management Module - System - Removable Storage Access", nimekirjast paremal leiate "Removable disks: deny permission to read". "ja" kõik eemaldatavad kettad: keelata kõik õigused "kaks, nagu näidatud: flash drive home

4.
Avage vastavalt kaks ülaltoodud seadet, muutke nende konfiguratsioon "ei ole konfigureeritud" või "keelatud", klõpsake "OK", nagu on näidatud joonisel.
Arvuti ei saa avada flash drive ei ole oluline, on palju lahendusi, eespool kaks meetodit on meie ühised meetodid, ilma abi välise remondi tarkvara ja flash drive probleemi lahendamise meetodid, jälle kokku puutunud flash drive ei saa avada, kuidas teha? Kasutage proovimiseks neid tavalisi meetodeid.


 Kolm: mälupulka ei saa avada, küsib vormindamise põhjused
mälupulk, mobiilne kõvaketas, SD-kaart ja muud mäluseadmed topeltklõpsuga ei saa avada, küsides formaat, kuidas seda teha? Mälupulgal on olulised andmed ja andmed ei ole varundatud, mis siis, kui ma ei julge seda vormindada? Ärge paanitsege, kui teil tekib selline olukord, siin ma õpetan teile, kuidas lahendada mälupulk ei saa avada kohe formaat usaldusväärne meetod.
mälupulk ei saa avaneda, kutsudes esile vormindamise ebaõnnestumise nähtust

mälupulk on väga populaarne andmesalvestusseade, see on kompaktne välimus, suur salvestusruum, lihtne kaasas kanda, mis teeb sellest populaarse salvestusvahendi. Pole tähtis, et igapäevases kontoris või igapäevaelus näete mälupulga kuju. Kuna mälupulka kasutatakse sageli, puutuvad kasutajad sageli kokku erinevate mälupulgaga seotud probleemidega, millest kõige tavalisem on see, et mälupulka ei saa avada ja selle vormindamist ei ole võimalik nõuda.

Pärast mälupulga sisestamist arvuti USB-porti, näete mälupulga ketta kirja, avades failihalduri, kui kasutaja topeltklõpsab mälupulka ja üritab avada mälupulka, kuid mälupulka ei saa avada ja näeb süsteemi hüpikakent, mis näitab "Enne CD kasutamist drive K: see tuleb vormindada. Vormindage see või mitte" või "Kettal H asuv ketas ei ole vormindatud. Kas sa tahad seda nüüd vormistada?"

Kui klõpsate nupule "Format Disk", avaneb vorminguaken, valige failisüsteem ja klõpsake mälupulga vormindamiseks OK. Kuid vormindamine põhjustab mälupulga andmete kadumise. Kui mälupulgal olevad andmed on olulised, ärge formaatige seda.

Mäluseadme vormindamise ja vormindamisprobleemide üleskutse võib olla tingitud erinevatest põhjustest. Erinevad kasutajad puutuvad kokku erinevate olukordadega, seega ei ole põhjus üks. Siin on väike loetelu mõnest tavalisest põhjusest.

 Halb mälupulk, füüsiline rike. Näiteks on mälupulk maha kukkunud, mille tulemusel ei saa mälupulka normaalselt kasutada; või ostetud mälupulka, mille kvaliteet ei ole kvaliteetne, mälupulga mälukiip või peamine juhtimispult on kahjustatud. Arvuti USB-pordiga on probleeme. Mõne arvuti USB-port on halvasti tõstetud või alakoormusega, mistõttu ei saa mälupulka ja muid väliseid seadmeid normaalselt kasutada. Sellisel juhul võite proovida ühendada mälupulga teise arvutiga. Juhi probleem. Kui arvuti draiver on rikutud või liiga vana, võib see samuti seda probleemi põhjustada, soovitame draiverit uuendada. partitsioon mälupulgal on rikutud. Mäluseadme partitsioon on rikutud, sest te ei klõpsanud enne mäluseadme arvutist lahtiühendamist nuppu "Turvaline eemaldamine ja andmekandja väljaviskamine". Viirus või pahavara kahjustatud. Viirus või pahavara on kahjustanud mälupulgal olevaid kriitilisi andmeid, mistõttu ei ole võimalik andmetele korralikult ligi pääseda.

Mälupulk ei avane, nõudes formaatimislahendust

Kui mälupulgal olevad andmed on olulised ja andmed ei ole varundatud, siis peaks õige vabastamisprotsess olema: taastage andmed mälupulgalt ja seejärel parandage mälupulga probleem.

Märkus: Enne mälupulga andmete taastamist ärge chkdsk mälupulga, sest sageli chkdsk ainult üle remondi ja tõsiselt mõjutada andmete taastamise mõju.

Kuidas taastada andmeid mälupulgast, kui mälupulka ei saa avada, kui see nõuab vormindamist? See, mis näib olevat keeruline probleem, on tegelikult väga lihtne. Niikaua kui kasutate usaldusväärset taastamistarkvara, saavad tavakasutajad hõlpsasti hakkama mälupulga taastamise andmete probleemiga. Siin on andmete taastamise protsess mälupulgast koos.

Samm 1: Sisestage mälupulk arvuti USB-porti, et arvuti saaks mälupulga ära tunda, ja käivitage seejärel arvutis andmete taastamise tarkvara DiskGenius.
DiskGenius on võimas partitsioonide haldamise ja andmete taastamise tarkvara, millel on võimsad andmefunktsioonid, mis saab hakkama igasuguste salvestusseadmete andmete kadumisega seotud probleemidega.

Samm 2: Valige mälupulk DiskGeniuse tarkvara vasakul poolel (siin peate valima mälupulga mudeli, RD1+seerianumbri osa) ja seejärel klõpsake nupul "Taasta failid".
Märkus: Mälupulk ei avane vormindamise üleskutsetega, mis tähendab, et mälupulgal olev partitsioon on rikutud. Kahjustatud partitsioon ei ole kahjustatud partitsioon, seega ei pea te siin kadunud partitsiooni otsima.

Samm 3: Valige taastamisrežiim ja klõpsake nupul "Start".
Kui soovite teha välkmäluseadme täielikku süvakontrolli, peate märkima nii valikud "Täielik taastamine" kui ka "Täiendav kontroll tuntud failitüüpide leidmiseks"; lisaks, kui te teate välkmäluseadme failisüsteemi tüüpi enne vormindamise üleskutset, võite klõpsata nupul "Täiendavad valikud", et valida välkmäluseadme failisüsteemi tüüp enne probleemi, mis võib olla parandada taaskasutamise tõhusust.

Samm 4: Eelvaade failide kohta, et teha kindlaks, kas neid saab korralikult taastada.
DiskGenius loetleb skaneerimise käigus leitud failid ja ajakohastab skaneerimistulemusi reaalajas. Kasutajad saavad failide eelvaadet skannimise ajal või pärast seda. Failide eelvaate abil saate kiiresti leida failid, mida soovite taastada, ja teha kindlaks, kas need on rikutud või mitte. Nii saate enne tegelikku taastamist täielikult aru andmete taastamise edukuse määrast.

Samm 5: Võtke soovitud failid välja. Kontrollige skannimistulemuses faile, mida soovite taastada, seejärel tehke hiirega paremklõps ja valige "Kopeeri määratud kausta". Nii saate valida koha, kuhu taastada andmed salvestada.

6. samm: Kontrollige taastatud andmeid, kui olete kindel, et kõik andmed on taastatud, saate DiskGeniuse abil mälupulga vormindada. Pärast mälupulga vormindamist saate avada ja salvestada andmeid normaalselt.
Kokkuvõte

Kokkuvõtteks, kui teil tekib probleem, et mälupulka ei saa avada ja teil palutakse seda vormindada, ärge sattuge paanikasse ja ärge vormindage mälupulka. Üldiselt, kui mälupulgal ei ole tõsiseid füüsilisi rikkeid, saab mälupulgal olevad andmed osaliselt või täielikult taastada. Kui mälupulga andmed on edukalt taastatud, võite proovida mälupulga vormindamist, et parandada kahjustatud partitsiooni.

IV

Mälupulk ei saa avada ei ole katki, õpetada teile kolm trikki, et seda parandada
Tavaliselt ei avane mälupulk, kui te sellel topeltklõpsate, enamasti seetõttu, et mälupulga failisüsteem on rikutud. Nii et isegi kui te eemaldate viiruse, ei saa te seda ikkagi avada topeltklõpsuga, ja see näitab dialoogiakent, et valida avatud programm.

Lihtne viis on: paremklikk mälupulga ikoonil -> Omadused -> Tööriistad -> Kontrollimise alustamine -> märkige "Failisüsteemi vigade automaatne parandamine" -> Start, ja peagi on parandamine tehtud. Igaüks võib seda proovida, lol. Tundub, et see töötab ka mehaaniliste ajamite puhul.

Samuti, kui te klõpsate paremal hiireklõpsuga mälupulga ikoonil ja ilmub automaatse taasesituse võimalus, on see tavaliselt viiruse eelkäija.

Lahendus.
Fail Autorun.inf on problemaatiline, eemaldage selle omadused ja kustutage see, seejärel otsige registrist fail, millele autorun.inf osutab, leidke see üles ja kustutage selle alajaotus shell, saate avada D draivi. Start - Run tüüp "regedit" (registri), "Ctrl + F" võtmed ilmub leida dialoogiaken sisestada "autorun.inf" näed shell alajaotused, ja siis paremklõps - kustuta

1、Kui igas partitsioonis on peidetud fail nagu autorun.inf, on parem arvuti pärast selle kustutamist uuesti käivitada.

2、Korjake failitüübi avatud meetodit (võtke näiteks XP)

Avage My Computer - Tools - Folder Options - File Type, leidke "Drive" või "Folder" (valige vastavalt probleemile, kui te ei saa ketast avada topeltklõpsuga, valige "Drive", kui te ei saa kausta avada, valige "Folder"). Klõpsake allosas "Advanced", "New" dialoogiboksis "Edit File Type" ja täitke tegevus "open". " (see on vabalt täidetav, kui seal on "avatud" ja viitab muule tundmatule .exe failile, võib see viidata troojalasele, siis valige "Edit"), operatsiooni teostamiseks kasutatav rakendus täitke sisse explorer.exe, OK. Seejärel naaske aknasse "Edit File Type", valige "open", määrake vaikimisi väärtus, OK. Nüüd avage partitsioon või kaust uuesti, et näha, kas see on muutunud normaalseks?

3, registri meetod.
a. Partitsioonide puhul, mida ei saa avada topeltklõpsuga
Start - Run - sisestage regedit, leidke [HKEY_CLASSES_ROOT\Drive\shell], et kustutada kõik all shell, ja seejärel sulgege register, vajutage klaviatuuri F5 värskendamiseks, topeltklõpsake vahesein ja vaata uuesti.
b. Kaustade puhul, mida ei saa avada topeltklõpsuga
Start - Run - sisestage regedit, leidke [HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\shell], et kustutada kõik kest all, ja seejärel sulgege register, vajutage klaviatuuri F5. Värskendage, tehke partitsioonil topeltklõps ja vaadake uuesti.
flash drive alati saada palju kohti kasutada, erinevad arvutid on viiruse potentsiaali, paratamatult on palju probleeme, proovige seda nende meetoditega X Jun.

 

viis

Mälupulk on üks vahenditest, mida me kasutame failide liigutamiseks. Hiljuti leidsid paljud sõbrad, et mälupulga kasutamisel tekkis olukord, kus nad ei saanud seda topeltklõpsuga avada. Paljud sõbrad arvavad, et nende mälupulk on katki, tegelikult peame lihtsalt olema veidi ettevaatlikumad, et välja selgitada, milles probleem seisneb, vaatame koos, milles probleem seisneb. Kuidas lahendada mälupulk ei saa probleemi avada.

Flash drive on üks kontori tööriistad me sageli kasutame oma igapäevaelus, protsessi kasutades flash drive, me sageli tekib mõned olukorrad, näiteks, kui meie arvuti on sisestatud flash drive, kuid leidis, et flash drive ei saa avada, flash drive ei saa avada, kuidas

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

·