Datoteka na namizju računalnika manjka, ako obnoviť stratené súbory na ploche?

608 2021-05-14 16:46

Datoteka na namizju računalnika manjka, ako obnoviť stratené súbory na ploche?

Chýba priečinok umiestnený na ploche, hoci to, čo je v priečinku, si konkrétne veľa nepamätám, ale je tam súbor Excel, obsah súboru je môj vlastný prehľad obsahu niektorých učebných znalostí, obsah je pomerne veľa a potom znovu zoskupiť nie je jednoduchá vec, takže som si myslel, že môžete nájsť bezplatný softvér na obnovu, aby ste sa pokúsili obnoviť, hľadáte veľa softvéru, teraz sú tituly Je napísaná zadarmo, ale po skenovaní ste vedení k vyplneniu stoviek ročných kariet.

Konkrétne, ako sa stratil, si celkom nepamätal, môže byť jeden deň mozog nie je príliš jasné, že odstránený súbor do koša, a potom, pretože obsah koša je príliš veľa, to vyčistiť kôš. Trvalo dlho, kým som si spomenul, ako to, že moje súbory zmizli? Pretože je to ich vlastná tvrdá práca a proces učenia, ich vlastné zhrnutie obsahu koláže, stratili naozaj zvláštnu škodu. EXCEL má viac ako jednu kartu. Stále dúfam, že sa mi podarí obnoviť súbor späť pomocou nejakého softvéru na obnovu. Ale veľa softvéru je potrebné minúť peniaze na nákup rokov, ale pre náš druh náhodných udalostí, aby fungovala nízka pravdepodobnosť udalostí stráviť stovky naozaj nestojí za to.

Použitie Airy softvér pre obnovu dát skenované súbory, pretože náhľad nemusí vidieť celý obraz, vyzerajú ako potrebujem súbor, a viac plnohodnotné, pretože to môže byť skenované z veľa skrytého softvéru, obsah je pomerne veľký, našťastie Airy viac plnohodnotné, môže byť fuzzy vyhľadávanie podľa poľa, ale aj podľa typu pre veľký rozsah zachovania, ale tiež môže zaznamenať priebeh skenovania, uložiť ďalšie skenovanie Čas, to naozaj môže ušetriť veľa času po náhodnej strate, ale konkrétne súbory neboli obnovené operácie

·