Datora darbvirsmā nav mapes, kā atjaunot darbvirsmas failus?

63 2021-05-14 17:05

Datora darbvirsmā nav mapes, kā atjaunot darbvirsmas failus?

Trūkst mapes, kas atrodas uz darbvirsmas, lai gan tas, kas ir mapē, precīzi neatceros, bet ir Excel fails, faila saturs ir mans kopsavilkums par dažu mācību zināšanu saturu, saturs ir diezgan daudz, un pēc tam atkārtoti apkopot nav viegla lieta, tāpēc es domāju, vai jūs varat atrast bezmaksas atkopšanas programmatūru, lai mēģinātu atgūt, meklējot daudz programmatūras, tagad nosaukums ir Tas ir rakstīts bez maksas, bet pēc skenēšanas jums tiek piedāvāts aizpildīt simtiem gada karšu.

Konkrētais, kā zaudēts, nav gluži atcerējās, var būt vienu dienu smadzenes nav pārāk skaidrs, tas izdzēsts failu uz atkritumu urnu, un tad, jo atkritumu urnas saturs ir pārāk daudz, tā iztīra atkritumu urnu. Pagāja ilgs laiks, līdz es atcerējos, kā tas, ka mani faili ir pazuduši? Jo tas ir viņu pašu smags darbs un mācību process, viņu pašu apkopojums par apkopojuma saturu, zaudēja patiešām dīvainu žēl. EXCEL ir vairāk nekā viena cilnes saturs. Joprojām ceru, ka izdosies atgūt failu, izmantojot kādu atgūšanas programmatūru. Bet daudz programmatūras ir nepieciešams tērēt naudu, lai iegādātos gadus, bet mūsu veida nejaušu notikumu, lai darbotos zema varbūtība notikumu tērēt simtiem tiešām nav vērts.

Izmantojot Airy datu atgūšanas programmatūru, kas skenē failus, jo priekšskatījums var neredzēt pilnu ainu, izskatās, ka man ir nepieciešams fails, un vairāk pilnfunkciju, jo to var skenēt daudz slēptās programmatūras, saturs ir salīdzinoši liels, par laimi Airy vairāk pilnfunkciju, var būt izplūduši meklēt pēc lauka, bet arī pēc veida, lai saglabātu lielu diapazonu, bet arī var ierakstīt skenēšanas gaitu, saglabāt nākamo skenēšanu. Laiks, tas patiešām var ietaupīt daudz laika pēc nejaušas zaudēšanas, bet konkrēti faili nav atgūti darbība

·