Brakuje folderu na pulpicie, jak mogę odzyskać pliki z pulpitu?

78 2021-05-14 17:11

Brakuje folderu na pulpicie, jak mogę odzyskać pliki z pulpitu?

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to znaleźć darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych, aby spróbować go odzyskać, i znaleźć wiele oprogramowania, teraz tytuł jest napisany za darmo, ale po zeskanowaniu go, będzie kierować się do opłaty kilkaset rocznych kart.

Dokładnie, jak stracone, już nie do końca pamiętam, może być jeden dzień mózg nie jest zbyt jasne, to usunął plik do kosza, a następnie, ponieważ zawartość kosza jest zbyt wiele, to wyczyszczone kosza. Minęło sporo czasu zanim przypomniałem sobie, jak to się stało, że moje pliki zniknęły? Ponieważ jest to ich własna ciężka praca i proces uczenia się, ich własne podsumowanie zawartości kolacji, stracił naprawdę dziwne szkoda. EXCEL ma więcej niż jedną zawartość zakładek. Nadal mam nadzieję, że będzie w stanie odzyskać plik z powrotem przez jakieś oprogramowanie do odzyskiwania danych. Ale dużo oprogramowania jest wymagane, aby wydać pieniądze na zakup lat, ale dla naszego rodzaju przypadkowych zdarzeń, w celu obsługi niskie prawdopodobieństwo zdarzeń wydać setki naprawdę nie warto.

Korzystanie z oprogramowania do odzyskiwania danych Airy zeskanowany plik, ponieważ podgląd nie może zobaczyć pełny obraz, wyglądają tak, jak trzeba pliku, a bardziej w pełni funkcjonalne, ponieważ może być skanowany wiele ukrytego oprogramowania, zawartość jest stosunkowo duża, na szczęście Airy bardziej w pełni funkcjonalne, mogą być rozmyte wyszukiwanie według pola, ale także przez typ dla dużego zakresu zachowania, ale także może nagrywać postęp skanowania, zapisać następny czas skanowania, może naprawdę zaoszczędzić dużo czasu po przypadkowej utraty, ale konkretny plik nie został odzyskany operacji

·