Töölaual olev kaust kadus, kuidas seda taastada?

27

Töölaual olev kaust kadus, kuidas seda taastada?

Töölauale paigutatud kaust on kadunud, kuigi mis on kaustas, konkreetselt ei mäleta palju, kuid seal on Exceli fail, faili sisu on minu enda kokkuvõte mõnest õppimise teadmistest, sisu on üsna palju, ja siis uuesti koondada ei ole lihtne asi, arvan, kas leiate tasuta taastamise tarkvara, et proovida taastada, otsides palju tarkvara, nüüd pealkiri on järgmised. See on kirjutatud tasuta, kuid pärast skaneerimist juhitakse teid täitma sadu aastakaarte.

Konkreetne, kuidas kadunud, ei ole päris meeles, võib olla ühel päeval aju ei ole liiga selge, see kustutatud faili prügikasti, ja siis, sest prügikasti sisu on liiga palju, see puhastada prügikasti. Kulus kaua aega, enne kui mulle meenus, kuidas mu failid on kadunud? Sest see on nende enda raske töö ja õppeprotsessi, nende enda kokkuvõte sisu kokkuvõte, kadunud tõesti kummaline kahju. EXCELil on rohkem kui üks vahekaart. Loodan ikka veel, et suudan faili tagasi saada mõne taastamistarkvara abil. Aga palju tarkvara on vaja kulutada raha, et osta aastat, kuid meie tüüpi juhuslikud sündmused, et tegutseda madala tõenäosusega sündmuste kulutada sadu ei ole tõesti seda väärt.

Kasutades Airy andmete taastamise tarkvara skaneeritud välja faile, sest eelvaade ei pruugi näha täielikku pilti, näevad välja nagu ma pean faili, ja rohkem täisfunktsionaalne, sest see võib olla skaneeritud välja palju peidetud tarkvara, sisu on suhteliselt suur, õnneks Airy rohkem täisfunktsionaalne, võib olla ebaselge otsing valdkonnas, vaid ka tüüpi suure hulga säilitamise, kuid ka saab salvestada edusamme skaneerimise, salvestada järgmise skaneerimise Aeg, see võib tõesti säästa palju aega pärast juhuslikku kaotust, kuid konkreetseid faile ei ole taastunud operatsioonile

·