Složka na ploše zmizela a zmizela, jak ji získat zpět?

17

Složka na ploše zmizela a zmizela, jak ji získat zpět?

Složka umístěná na ploše chybí, i když to, co je ve složce, si konkrétně moc nepamatuje, ale je tam soubor Excel, obsah souboru je můj vlastní přehled obsahu některých učebních znalostí, obsah je poměrně hodně a pak znovu shromáždit není snadné věc, myslím, že můžete najít bezplatný software pro obnovu, abyste se pokusili obnovit, hledáte spoustu softwaru, nyní titul jsou Je napsáno zdarma, ale po naskenování jste vedeni k vyplnění stovek ročních karet.

Konkrétní jak ztratil, nemají zcela pamatoval, může být jeden den mozek není příliš jasné, to odstranil soubor do koše, a pak proto, že koš obsah je příliš mnoho, to vyčistit koš. Trvalo dlouho, než jsem si vzpomněl, jak to, že jsou moje soubory pryč? Protože je to jejich vlastní tvrdá práce a proces učení, jejich vlastní shrnutí obsahu sbírky, ztratil opravdu zvláštní škoda. EXCEL má více než jednu kartu. Stále doufám, že se mi podaří obnovit soubor zpět pomocí nějakého softwaru pro obnovu. Ale hodně softwaru je nutné utrácet peníze na nákup let, ale pro náš druh náhodných událostí, aby bylo možné provozovat nízkou pravděpodobnost událostí strávit stovky opravdu nestojí za to.

Použití Airy software pro obnovu dat skenované soubory, protože náhled nemusí vidět celý obraz, vypadat, že potřebuji soubor, a více plnohodnotný, protože to může být skenován z hodně skrytého softwaru, obsah je poměrně velký, naštěstí Airy více plnohodnotný, může být fuzzy vyhledávání podle pole, ale také podle typu pro velký rozsah zachování, ale také může zaznamenat průběh skenování, uložit další skenování Čas, to opravdu může ušetřit spoustu času po náhodné ztrátě, ale konkrétní soubory nebyly obnoveny operace

·