Флешку не можна відкрити, як відновити втрачені файли

47 2021-05-02 13:53

 


Один

Є багато причин, чому флешку не можна відкрити. Ми можемо лише один за одним випробувати можливі рішення. Але якщо першопричину проблеми можна знайти, її легше вирішити. Наступний редактор надасть вам кілька способів вирішити проблему з флеш-накопичувачем, і я сподіваюся, це буде корисно для всіх.

Коли наш комп'ютер підключив флешку, але виявив, що флешку не вдається відкрити, будь ласка, не панікуйте в цей час, що робити, якщо флешка не може відкритись?
Навчить вас, як вирішити проблему, через яку комп’ютер не може відкрити флешку.

 1
Клацніть правою кнопкою миші флешку та клацніть Властивості. У спливаючому вікні властивостей натисніть Інструменти - Запустити перевірку. Найбільш прямою причиною того, що флешку неможливо відкрити, є пошкодження файлової системи. Загальним методом для цього є відновлення диска. Клацніть правою кнопкою миші на "Знімний диск" і виберіть "Властивості" зі спливаючого контекстного меню.

2
Потім перейдіть на вкладку "Інструменти" у відкритому вікні, натисніть кнопку "Перевірка помилок Пуск Перевірка", перевірте обидва елементи у спливаючому вікні і, нарешті, натисніть кнопку "Пуск", щоб перевірити та виправити помилки диска.
Після завершення ремонту можна спробувати відкрити флешку!

3
Якщо вищевказаний спосіб не може відкрити флешку, рекомендується відформатувати флешку. Клацніть правою кнопкою миші на "Знімний диск" і виберіть "Формат" у спливаючому меню правою кнопкою миші. У вікні "Формат", що відкриється, зніміть прапорець біля пункту "Швидке форматування" та натисніть кнопку "Пуск".

4
Після частого виконання вищевказаних операцій, якщо флешку все ще не вдається нормально відкрити, спробуйте підключити флешку до порту USB. Одночасно переконайтеся, що параметри налаштування, пов’язані з мобільним сховищем, не вимкнені. Конкретні методи перегляду та налаштування: Відкрийте діалогове вікно "Виконати" та введіть команду "gpedit.msc", щоб увійти до менеджера групової політики.

5
У вікні менеджера групової політики натисніть по черзі «Модуль управління» → «Система» → «Доступ до знімного сховища» та переконайтеся, що «Знімний диск: заборона дозволу на читання» та «Весь знімний диск: заборона дозволу на читання» праворуч. "Для обох елементів встановлено значення" Не налаштовано "або" Вимкнено ". Якщо це не так, двічі клацніть відповідний елемент, поставте прапорець біля пункту "Вимкнено" у спливаючому вікні та натисніть "OK".

6
Якщо флешку все ще не вдається відкрити після вищезазначених методів, ви можете використовувати інструмент масового виробництва флешки лише для виконання операції ремонту. Це також найефективніший спосіб усунення несправностей флешки.

 


Коли наш комп'ютер підключив флешку, але виявив, що флешку не вдається відкрити, будь ласка, не панікуйте в цей час, що робити, якщо флешка не може відкритись? u Пуск вчить вас, як вирішити проблему, через яку комп'ютер не може відкрити флешку.
 1. Клацніть правою кнопкою миші флешку та клацніть Властивості, натисніть «Інструменти» - «Почати перевірку» у спливаючому вікні властивостей, перевірте всі параметри у спливаючому вікні Перевірка диска, а потім натисніть кнопку Пуск, як показано на фігура:
 
2. Спробуйте відкрити флешку, щоб побачити, чи не вдається її відкрити, потім дотримуйтесь наведеного нижче способу, натисніть клавішу швидкого доступу win + r, щоб відкрити вікно запуску, і введіть gpedit.msc, як показано на малюнку: Домашня сторінка флешка

3. У "Редакторі локальної групи" по черзі натисніть "Модуль управління-доступ до системи-знімного сховища" та знайдіть "Знімний диск: заборонити доступ для читання" та "Усі знімні диски:" у списку праворуч. Заборонити всі дозволи "два елементи, як показано на малюнку: будинок флешки

4.
Відкрийте два вищезазначені пункти відповідно, змініть їх конфігурацію на "неконфігурований" або "відключений" і натисніть "ОК", як показано на малюнку:
Неважливо, чи комп’ютер не може відкрити флешку. Рішень багато. Наведені два методи - це наші загальноприйняті методи. Що робити, якщо флешку не вдається відкрити знову без допомоги зовнішнього програмного забезпечення для ремонту вирішити проблему флешки? Просто спробуйте ці загальноприйняті методи.


 Третє: флешку не можна відкрити, підказуючи причину форматування
Запам'ятовуючі пристрої, такі як флеш-накопичувач, мобільний жорсткий диск, SD-карта тощо, не можна відкрити подвійним клацанням. Що робити, якщо я не наважуюся його форматувати, оскільки на флеш-накопичувачі зберігаються важливі дані, і дані не створюються резервною копією? Не панікуйте в цій ситуації, ось невеликий редактор, який навчить вас, як вирішити проблему, флешку не можна відкрити, щоб запропонувати надійний спосіб форматування.
Не вдається відкрити флешку, підказавши формат

Флешка - це дуже популярний пристрій для зберігання даних, який має невеликий зовнішній вигляд, великий простір для зберігання даних та легку портативність, що робить його популярним інструментом зберігання. У щоденному офісі чи в повсякденному житті ви можете бачити флешку. Оскільки флешка часто використовується в звичайні часи, користувачі часто стикаються з різними проблемами, пов’язаними з флеш-накопичувачем.Найбільш поширеною є те, що флешку не можна відкрити та з’явиться запит на форматування.

Вставивши флешку в USB-порт комп'ютера, відкрийте диспетчер файлів, і ви побачите букву флешки. Коли користувач двічі клацає флешкою, щоб спробувати відкрити флешку, флешка не може і система відкриє вікно з написом "Диск у накопичувачі K: потрібно відформатувати перед використанням. Ви хочете відформатувати його" або "Диск у накопичувачі H не відформатований. Ви хочете відформатувати це зараз? "

На цей час, якщо ви натиснете кнопку «Форматувати диск», система відкриє вікно форматування.Після вибору файлової системи натисніть кнопку ОК, щоб відформатувати флешку. Однак форматування спричинить втрату даних на флеш-накопичувачі. Якщо дані на флешці важливі, не форматуйте їх.

Флешка відформатована, що вказує на те, що проблема форматування може бути спричинена різними причинами. Різні користувачі стикаються з різними ситуаціями, тому причини не будуть однаковими. У цьому редакторі наведено деякі загальні причини для довідки.

 Флешка зламана, фізичний збій. Наприклад, флешку скинули, і флеш-пам'ять не можна використовувати нормально; або якість копії флешки не відповідає вимогам, а мікросхема пам'яті флешки або основний контролер пошкоджені. Виникла проблема з USB-портом комп’ютера. Деякі комп’ютери мають погані порти USB або недостатнє джерело живлення, що може спричинити неправильне використання зовнішніх пристроїв, таких як флеш-накопичувачі. У цьому випадку ви можете спробувати підключити флешку до інших комп’ютерів. Проблема з драйвером. Якщо драйвер комп'ютера пошкоджений або занадто старий, це також може спричинити цю проблему. Рекомендується оновити драйвер. Розділ на флешці пошкоджений. Не вдалося натиснути кнопку «Безпечне вилучення обладнання та витягти носій» перед тим, як від’єднати флешку від комп’ютера, що призведе до пошкодження розділів. Пошкодження вірусом або шкідливим програмним забезпеченням. Віруси або шкідливе програмне забезпечення знищують важливі дані на флеш-накопичувачі, що спричиняє неможливість нормального доступу до даних.

Не вдається відкрити флеш-накопичувач, що вимагає рішення форматування

Якщо дані на флеш-накопичувачі важливі, а дані не створюються резервною копією, тоді слід правильно зробити процес звільнення: відновіть дані з флешки, а потім усуньте проблему з флеш-накопичувачем.

Примітка: Перед відновленням даних флеш-накопичувача не виконуйте операції chkdsk на флеш-накопичувачі, оскільки часто chkdsk буде лише зайвим ремонтом, що серйозно вплине на ефект відновлення даних.

Як відновити дані з флешки, коли флешку не вдається відкрити і запит відформатовано? На перший погляд складна проблема насправді дуже проста. Поки ви використовуєте надійне програмне забезпечення для відновлення, звичайні користувачі можуть легко вирішити проблему відновлення даних флешки. Давайте поглянемо на процес отримання даних із флешки:

Крок 1: Вставте флешку в USB-порт комп'ютера, щоб комп'ютер розпізнав флешку, а потім запустіть на комп'ютері програмне забезпечення для відновлення даних DiskGenius.
DiskGenius - це потужне програмне забезпечення для управління розділами та відновлення даних з потужними функціями передачі даних і може вирішувати проблеми втрати даних з різних пристроїв зберігання даних.

Крок 2: Виберіть флешку на лівій стороні програмного забезпечення DiskGenius (тут потрібно вибрати модель флешки, частина серійного номера RD1 +), а потім натисніть кнопку "Відновити файл".
Примітка: Флешку не можна відкрити і з’явиться запит на форматування, вказуючи на те, що розділ на флеш-накопичувачі пошкоджений. Пошкодження розділів не є пошкодженнями розділів, тому немає необхідності шукати загублені розділи тут.

Крок 3: Виберіть режим відновлення та натисніть кнопку "Пуск".
Якщо ви хочете виконати повне глибоке сканування флеш-пам'яті, вам потрібно одночасно перевірити параметри «Повне відновлення» та «Додаткове сканування на наявність відомих типів файлів»; крім того, якщо ви знаєте тип файлової системи файлу флеш-пам’яті перед запитом на форматування можна натиснути кнопку «Додатково» «Параметри», щоб вибрати тип файлової системи флеш-пам'яті до виникнення проблеми, що може підвищити ефективність відновлення.

Крок 4: Попередній перегляд файлу та судження про те, чи можна його нормально відновити.
DiskGenius перелічить файли, знайдені під час сканування, і оновить результати сканування в режимі реального часу. Користувачі можуть переглядати документи під час або після сканування. Попередньо переглянувши файл, ви можете швидко знайти файл, який потрібно відновити, і визначити, чи файл не пошкоджений. Таким чином, перед фактичним відновленням ви можете повністю зрозуміти рівень успіху відновлення даних.

Крок 5: Вийміть необхідні документи. Позначте файли, які потрібно відновити, у результатах сканування, клацніть правою кнопкою миші та виберіть "Копіювати у вказану папку". Таким чином, ви можете вибрати місце для збереження відновлених даних.

Крок 6: Перевірте відновлені дані. Якщо ви впевнені, що дані відновлені, ви можете скористатися DiskGenius для форматування флешки. Після форматування флешку можна нормально відкрити та зберігати дані.
Підсумовуючи

Як уже згадувалося вище, якщо ви зіткнетеся з проблемою, що флешку неможливо відкрити та з’явиться запит на форматування, не панікуйте та не форматуйте флешку. Взагалі кажучи, поки на флешці немає серйозних фізичних збоїв, дані на флеш-накопичувачі можуть бути частково або повністю відновлені. Після успішного відновлення даних на флеш-накопичувачі можна спробувати відформатувати флешку для відновлення пошкодженого розділу.

чотири

Флешку не можна відкрити, вона не зламана, навчимо трьох способів
Як правило, флешку не можна відкрити подвійним клацанням, здебільшого через пошкодження файлової системи флешки. Отже, навіть якщо вірус видалено, подвійне клацання все одно не відкривається, і відображається діалогове вікно для вибору програми для відкриття.

Простий спосіб: клацніть правою кнопкою миші на піктограмі флешки -> Властивості -> Інструменти -> Почати перевірку -> Перевірити Автоматичне виправлення помилок файлової системи -> Почати, і ремонт незабаром буде завершено. Кожен може спробувати, ха-ха. Здається, це ефективно для механічних жорстких дисків.

Крім того, якщо клацнути правою кнопкою миші на значку флешки, з’явиться опція автоматичного відтворення, що зазвичай є ознакою вірусу.

Рішення:
Якщо проблема з файлом Autorun.inf, видаліть атрибут і видаліть його, а потім знайдіть файл, на який вказує autorun.inf, у реєстрі та видаліть підрозділ оболонки після його знаходження, а потім ви можете відкрити D привід. Запустіть і запустіть "regedit" (реєстрація), використовуйте "Ctrl + F", щоб знайти діалогове вікно, і введіть "autorun.inf", щоб побачити підрозділ оболонки, а потім клацніть правою кнопкою миші та видаліть

1. Якщо в кожному розділі є приховані файли, такі як autorun.inf, найкраще перезавантажити комп'ютер після його видалення.

2. Скиньте метод відкриття у типі файлу (візьмемо XP як приклад)

Відкрийте "Мої комп'ютерні інструменти" - "Параметри папки" - "Тип файлу" і знайдіть "Диск" або "Папка" (вибір якого вибирається, залежить від проблеми, з якою ви стикаєтесь. Якщо не вдається відкрити диск, двічі клацнувши, виберіть "Диск" "і натисніть" Якщо ви не відкриваєте папку, виберіть "Папка"). Клацніть "Додатково" нижче, у діалоговому вікні "Редагувати тип файлу", "Новий", заповніть "відкрити" в операції (це можна заповнити за бажанням, якщо є "відкрити" і вказує на інше незнайоме. exe, є. Він може вказувати на троянського коня, вибрати "Редагувати"), заповнити explorer.exe у додатку, що використовується для виконання операції, і підтвердити. Потім поверніться до вікна "Редагувати тип файлу", виберіть "відкрити", встановіть його як значення за замовчуванням і підтвердьте. Тепер відкрийте розділ або папку, щоб перевірити, чи нормалізувався він?

3. Закон про реєстр:
а. Не вдається двічі клацнути, щоб відкрити розділ
Запустіть-запустіть-введіть regedit, знайдіть [HKEY_CLASSES_ROOT \ Drive \ shell] і видаліть увесь вміст під оболонкою, потім закрийте реєстр, натисніть F5 на клавіатурі, щоб оновити, і двічі клацніть розділ, щоб побачити.
б. Не вдається двічі клацнути, щоб відкрити папку
Запустіть-запустіть-введіть regedit, знайдіть [HKEY_CLASSES_ROOT \ Directory \ shell] і видаліть увесь вміст під оболонкою, потім закрийте реєстр, натисніть F5 на клавіатурі, щоб оновити, і двічі клацніть розділ, щоб побачити
Флеш-накопичувач завжди буде використовуватися в багатьох місцях. На різних комп’ютерах буде прихована небезпека вірусів. Неминуче виникне безліч проблем. Використовуйте ці методи, щоб спробувати.

 

П’ятірки

Флеш-накопичувач - один із інструментів, який ми використовуємо для переміщення файлів. Нещодавно багато друзів виявили, що при використанні флешки вони не можуть відкрити її подвійним клацанням. Багато друзів вважають, що їх флешка зламана. Насправді нам потрібно лише бути обережними, щоб знайти проблему. Давайте розглянемо проблему. Як вирішити проблему, через яку флешку не можна відкрити.

Флешка - це один із офісних інструментів, який ми часто використовуємо у своїй повсякденній роботі. У процесі використання флешки ми часто стикаємося з деякими ситуаціями. Наприклад, коли наш комп'ютер підключається до флешки, ми виявляємо, що флешку не можна відкрито і флешку неможливо відкрити

·